«Color boom» — бренд Zharko презентує нову колекцію на Ukrainian Fashion Week

Illustration

Презентація колекції відбудеться 5 вересня о 18:30 в Мистецькому Арсеналі в рамках Ukrainian Fashion Week.
«Color boom» - це вибух кольору, поєднання яскравості зі сміливістю. Саме через колір, дизайнер бренду Жарікова Катерина, хоче додати більше виразності та сяйва в життя кожного. Одяг має підкреслювати основні риси за допомогою вдалого поєднання кольору та фактури.
Колекція створена щоб дарувати радісні емоції її власнику. Тут поєднується ціла палітра модних відтінків нового сезону: фуксія, насичений лайм, синій електрик, оранж, небесно блакитний. В колекції використовуються змішання різних фактур, це і блиск, паєтки, букле, плащові тканини, прозора сітка. Родзинкою всієї колекції є фірмовий знак бренду - кольорові ляпи фарби. Цей принт можна побачити на вехньому одязі, в оздобленні сумок та топів.
Гармонійне поєднання теплих фактур з легкою прозорою сіткою, простежується у моделях колекції. Характерні для бренду пуховки, в цьому сезоні дизайнер пропонує у соковитих насичених відтінках, з орнаментами та принтами, одягати з трикотажними боді. Бренд Zharko підтримує напрямок sustainability приділяючи велику увагу якості речей, з турботою про безпеку людей і навколишнє середовище. Сумки в колекції виготовлені з вторинного використання джинсової тканини.
Вже більше трьох років бренд Zharko розвиває свою концепцію: створювати стильний, яскравий одяг, який дарує його власникові комфорт, легкість і повноцінне відчуття себе.

Бренд Zharko - це одяг, що поєднує нові ціннності краси та свідоме споживання. Бренд був створений у 2017 році дизайнером Катериною Жаріковою.Простота ліній та форм, свобода мислення та прояв себе - саме ті риси, які є невід’ємними та нероздільними у сучасному світі. Це є головними цінностями бренду Zharko.«Tе, що ми відчуваємо та як презентуємо себе світу - відображається на нашому житті. Тому вдягайтеся у яскраві емоції та посміхайтесь!», - Жарікова Катерина, дизайнер бренду Zharko.