New name:Yuliya Psaryova представляє колекцію на Українському Тижні Моди

Illustration

`Бренд Yuliya Psaryova - це бренд про самобутність та сміливість. Естетика мінімалізму та креативність, художня наповненість, філософський та духовний зміст в пріоритеті над функціоналом та однотипністтю масмаркету.Одяг Yuliya Psaryova для цілеспрямованих людей, які мають своє бачення світу й мають особистий впізнаваний стиль, адже це про їх особистість, яскраву та унікальну.На думку дизайнера, цінність концептуальних речей в духовно-семантичному контексті, споглядання та носіння яких допомагає вирішити внутрішні проблеми, дати необхідну емоцію. А наповненість дає змогу ділитися зі світом своєю енергією без втрати для себе.
І саме відчуття наповненості є провідною темою нової колекції. Цей стан дизайнер асоціює з весною, коли ти наповнюєшся, квітнеш, ростеш і ділишся цим. Ти можеш дати лише те, чим наповнений сам. Натхненням стали улюблені мною статуї храмів Камбоджа та Балі, атмосфера древньої культури, яка ніби застигла в часі, поглинута невпинною силою дикої природи, котра ніколи не стоїть на місці, бо таке і є життя. Природа - найкращий надихач, вона вчить бути в моменті.
Мінімалізм та арт, принти, написані вручну, об'ємні форми, нові конструктивні рішення та текстура плетіння в унікальній ручній техніці в'язання гачком на вилці - це те, що визначає та виділяє колекцію Yuliya Psaryova.
В роботі над нею задіяний макетний метод моделювання, коли тканина є співтворцем і задає пластику та нові конструктивні рішення, експерименти з пластичністтю форми та багатошаровістю у вигляді проростаючої трави,що і підкріплює девіз колекції і побажання :"Будь весною".Показ колекції бренду Yuliya Psaryova відбудеться 5 вересня о 16:30 в Мистецькому Арсеналі в рамках Ukrainian Fashion Week. Більше інформації шукайте на сторінці Instagram бренду.

Illustration