БРЕНД, ЯКИЙ ВІДНОВИВ СВОЄ ВИРОБНИЦТВО У БУЧІ: МИ ХОЧЕМО ЩОБ КОЖНА РІЧ БУЛА НАПОВНЕНА СЕНСОМ
МИ ПРО ЖІНОК, ДІТЕЙ, РІВНІСТЬ ТА УКРАЇНУ

Illustration


 Український бренд хусток VIGY відновили вробництво у Бучі, яке було таким молодим та юним, лише на стадії свого розвитку. Через два місяці після війни бренд доповнив їх колекцію про Україну - «Розквітай» новими хустинками та почали співпрацю із благодійними фондами у підтримку дітей та жінок. Крім цього, відновлення виробництва допомагає підтримувати Україну, швей, наших воїнів та дітей.

Illustration

Місія VIGY зробити українську хустину відомою у всьому світі, обов‘язковим елементом гардеробу кожної жінки, показати якою універсальною і в той же час індивідуальною вона може бути, зробити її позатрендовим та позасезонним аксесуаром та не дати світу забувати, що коїться нашій країні, саме тому бренд приймає участь у у благодійних ярмарках та фестивалях, де популяризують українське, знайомлять з культурою та допомагають на культурному та креативному просторі. Колекція про жінок «Поза межами» теж є дуже актуальною в час таких подій, в час коли жінки потребують неймовірної підтримки. 

"Ми цінуємо і підтримуємо відмінності кожного - уподобання, смаки, орієнтацію, расу.Ми легкі у спілкуванні, подачі, стилі. Легкі, як наші хустки.Ми креативні: відкриті до співпраці, колаборації, самі створюємо ідеї - не просто хустку, а історію, не просто дитячий малюнок, а цілий бокс радощів та спільне проведення часу. Людина може створити подарунок, який наповнений змістом, лише своїм особистим змістом, можете зробити коханій людині приємно просто так, зафіксувавши найважливіше на улюбленій хустці."