У МЦ “Шоколадний будинок” відбудеться показ колекції бренду ZVOLI

Illustration

Молода українська дизайнерка Єлизавета Зволинська створила колекцію «Bad Boy. Петрицький» на основі елементів театральних костюмів українського художника-футуриста Анатоля Петрицького. Показ нової колекції бренду Зволинської ZVOLI відбудеться 5 лютого в рамках Ukrainian Fashion Week 2022.

Illustration

Зробити гоголівського Вія схожим на силует новозбудованого в індустріалізацію заводу? Легко! Одягнути Половчанку в корсет з рельєфом оголених грудей, на манер недавніх колекцій Schiaparelli? Простіше простого! Саме Анатолю Петрицькому, уїдливому, епатажному любителю похмурого гумору, судилося проголосити революцію у театральній сценографії, відкинувши традиційний реалістичний підхід до дизайну театральних костюмів та декорацій.
Художники, дизайнери, куратори і музейні співробітники об’єдналися, щоб реалізувати проєкт «Анатоль Петрицький. Заперечення банальності» для популяризації постаті художника. В рамках цього проєкту українська дизайнерка Єлизавета Зволинська створила колекцію «Bad boy. Петрицький». «Поганим хлопцем» назвав Петрицького у своїй статті мистецтвознавець та історик мистецтва Дмитро Горбачов за сардонічний гумор, епатаж та експресію сценографа. Колекція ZVOLI увібрала в себе ці визначні риси постаті Анатоля та поєднала їх із впізнаваними деталями бренду. Яскраві аплікації, насичені кольори і об’ємні рукава та спідниці - справжня реінтерпретація футуристського дизайну Петрицького у дусі естетики XXI століття.