У Концерт-холі ВДНГ розпочалися покази шоу «Кібер Санта. Інший вимір»

Illustration

У Концерт-холі ВДНГ розпочалися покази сімейного мультипросторового шоу «Кібер Санта. Інший вимір», які триватимуть до 9 січня.Вперше в Україні в шоу повністю стерті кордони між глядачами, сценою та акторами, адже глядацька зала не має фіксованих сидячих місць.Серед перших глядачів шоу були Джамала з сином та чоловіком, Олег Фагот із сином Микитою, Ірина Данилевська з онуками, Ілона Гвоздьова з донькою, Поліна Неня з дітьми, Наталія Холоденко з сином та донькою, Соломія Вітвіцька з похресниками, Тоня Матвієнко з донькою, Семен Горов з сім’єю, Олена Шоптенко, група OpenKids, Андрій Кіше з родиною, Любомир Левицький, Геннадій Попенко з сім’єю, Ліка Співаковська з донькою, Анна Олицька з сином, Анна Арфеєва, Ірина Костюк, Сергій Созановський та відомі блогери Санта Вікторія, Уляна Ройс, Аревік Арзуманова та інші.

Зіркові гості вирушили у захоплюючу подорож між трьома сценами й опинились в епіцентрі сюжету ігрового шоу для всієї родини з технологічними візуальними спецефектами, карколомними акробатичними трюками, інтерактивною взаємодією з глядачами, грандіозними декораціями та професійною грою кращих акторів комічного жанру і танцюристів.«В нашому новому шоу ми заохочуємо всіх гостей не стримувати себе та свої емоції. У нас не тільки можна, а й потрібно рухатись, підходити ближче до артистів, взаємодіяти з декораціями та акторами», - розповідає Директорка StageShow Company Наталія Гончар.

Кульмінацією вистави став показ Antigravity.show, яке вже підкорило суддів американського шоу талантів та глядачів з усього світу, а в Україні було продемонстровано вперше. Це була колаборація студії інноваційних технологій Front Pictures з українськими постановниками шоу Костянтином Томільченком та Олександром Братковським (Red Rabbit Entertainment) та новаторами у сфері сценічного обладнання Profi Innovations.Постановою головного шоу цієї зими традиційно займаються режисери-постановники Костянтин Томільченко та Олександр Братковський - творці грандіозних зимових постановок «Winterra» та «Вартові мрій». Автори тексту та музики головного саундтреку шоу: Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик, Інга Кагарлик, а виконав його Вадим Федорів (Дядя Вадя).Покази шоу триватимуть до 9 січня: у будні та вихідні. Квитки у продажу на сайті проєкту Кибер Санта!Де: Концерт-хол ВДНГ (павільйон №9), пр-т. Академика Глушкова, 1Коли: покази шоу триватимуть до 9 січня.Білети: Кибер Санта, Karabas.com, Concert.ua, Kontramarka.uaВартість білетів - 690 грн. Вистави пройдуть із дотриманням усіх карантинних норм.