В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ STAR HOLIDAY FEST!

Illustration

Популярна радіостанція NRJ за підтримки відомих продюсерів та артистів запровадила унікальний проект «Star Holiday Fest».
Організатори вирішили розширити творчі кордони, та провести проект в два дні за різними напрямками.

2 червня в порт-відпочинку NAVY відбудеться грандіозний МОДЕЛЬНИЙ конкурс, переможці, якого стануть володарями найкрутіших подарунків: подорож до Єгипту на двох від Tours&Tickets IRPEN, зйомки та інтерв’ю для популярних глянців, журналів та порталів, запрошення на покази тижня моди, зйомок для відомих брендів одягу.
В журі: Жан Грицфельдт, Володимир Остапчук, DJ NANA, Маша Виноградова, Андрій Шатирко, Наталія Котова, Міша Романова, Олександр Порубаймих. Ведучою заходу стане Міла Єрємєєва.

3 червня в QUEEN KIEV найталановитіші юні виконавці нашої країни проявлять себе у ВОКАЛЬНОМУ конкурсі і отримають головний приз від NRJ: авторську пісню від PARADIZ PRODUCTION, її запис під ключ на студії звукозапису Вадима Лисиці FOXXSTUDIOS, та ротацію трека на радіо, а також неймовірну кількість подарунків від партнерів.
В журі: Руслан Квінта, Денис Буданцев, Вадим Лисиця, TAMERLANALYONA, Денис Коновалов, Анна Фещенко, IVAN NAVI, Анна Трінчер. Ведучий конкурсу Ростислав Тодореску.

- Конкурс Star Holiday Fest – це можливість доторкнутися до свого кумира та реалізувати здійснення творчих мрій. В цьому сезоні до нас приєдналися майже всі міста України: Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Ужгород, Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Херсон, Дніпро та інші.
Генеральні Партери Призового Фонду: тур агенція Tours&Tickets IRPEN, Мережа магазинів квітів по Україні «Floravipluxe Кyiv.

Партнери призового фонду: «NestWood», «Boomza!», SAMBAG, «UMAX», AmoreShop, LeLit , Mystery Box, «Мауглі», La-Beauty Chashki podarki, Family Box.

Стильні Партнери: Universal Hedonism, NK&ANNCHOO, Gufo Kids, John Richmond, Nebesite, KIDS COUTURE.

Пригощає: KONG SUSHI

Якщо ти полюбляєш приймати участь у модельних показах, співати на великій сцені, реєструйся на проекти організаторів. Детальна інформація: +380933648620, https://instagram.com/starholiday_fest