З 24-го грудня по 3 січня у Києві відбудуться прем'єрні покази новорічного мюзиклу для всієї родини – «Нова Снігова Королева»

Illustration

З 24 грудня 2021 року по 3 січня 2022 року на сцені Палацу «Україна» за підтримки світового лідеру Mastercard та найбільшого українського банку Ощадбанк - відбуватимуться прем'єрні покази новорічного мюзиклу для всієї родини – «Нова Снігова Королева». «Мюзикл саме бродвейського формату - у такому масштабі і для такої великої сцени буде презентований киянам та гостям столиці вперше. Новорічна ялинка – давня традиція Палацу «Україна», але цьогоріч ми виходимо на новий рівень сучасних технологічних шоу», - стверджує автор ідеї та продюсер проєкту Сергій Перман.

Illustration

 Для створення мюзиклу задіяна велика команда кращих митців: оригінальний сценарій написаний авторами студії «Квартал 95», авторська музика одного з найпопулярніших композиторів нашого часу - Дмитра Саратського, тексти до пісень написала Анна Завальська, режисером і хореографом мюзиклу виступить Олександр Лещенко, знаний своїми масштабними постановками в Україні та за її межами. Ексклюзивну сценографію та декорації для шоу протягом декількох місяців розробляла найбільша в Україні компанія з виробництва декорацій - StarLight Scenery. Цей об'ємний триярусний та високотехнологічний крижаний айсберг вразить навіть найвибагливішого глядача.

Illustration

Вперше у новому амплуа виступить королева української сцени, неперевершена Оля Полякова: «Мені дуже приємно стати головною героїнею цього святкового шоу і скажу чесно, що то була моя давня мрія! Снігова Королева завжди була для мене загадкою. Чому вона така велична, але холодна? Хіба в неї немає серця? Яку таємницю вона приховує? Відповідь на це питання ви знайдете в нашому шоу! А ще приємно те, що наше шоу побачать тисячі дітей, батьки яких не можуть дозволити собі дорогі квитки, тому що коли я була маленькою, на такі великі свята у столиці я потрапити не могла... Також я дуже рада, що ми матимемо можливість запрошувати на кожне шоу діток з інтернатів та дитячих будинків, які позбавлені батьківської опіки. Саме тому я не вагалася та із задоволенням прийняла пропозицію зіграти роль Снігової Королеви». У мюзиклі візьмуть участь круті циркові артисти і танцівники, серед яких спеціальні гості - унікальний танцювальний LED-колектив із Дніпра Light Balance (переможці America's Got Talent, 2017).Також на глядачів очікує сюрприз: в неочікуваному образі виступить один із найяскравіших й епатажних артистів української сцени – Діма Коляденко, проте його роль організатори поки що тримають у таємниці.Кая зіграє знайомий публіці по «Фабриці зірок» - артист Михайло Соколовський, а улюбленець публіки актор Володимир Горянський – зіграє модного і просунутого Санту.

За сюжетом дія мюзиклу розгортається у сучасних просторах інтернету в наші дні. Дивовижна історія пригод Кая зазвучить сучасно, динамічно й актуально. Також з'явиться улюбленець дітлахів, але несподіваний персонаж саме для цієї казки Ганса-Християна Андерсена.
Тисячі глядачів різного віку поринуть в атмосферу новорічних свят. За годину до початку мюзиклу, - у фойє Палацу на кожну дитину чекають безліч активностей, яскраві фотозони, аніматори і конкурси.

 Під час новорічних свят і Різдва обов’язково має статися диво. І воно станеться – саме в Палаці «Україна»!

Вартість квитків: від 250 грн.
Замовлення квитків тут: https://palace-ukraine.com
Офіційна сторінка у FB