ПРО New Face

Валентина Витвицкая 

Усім привіт, я Валентина Вітвіцька і мені 16 років. Проживаю у маленькому містечку Теребовля Тернопільської області. Я не люблю сидіти без діла , усе нове схоплю на льоту, люблю активний відпочинок, енергіїна, добра і завжди бачу у людях все хороше.
Маю досить цікаве хобі, а саме «театер тіней», яким займаюся уже 4 рік. Тут я відчуваю себе у своїй «тарілці» і, за допомогою свого хобі маю досить хорошу пластику та уміння показувати емоції не тільки лицем, а й тілом, так як глядач не бачить нашого обличчя, а тільки силует. 

Ми приймали участь у багатьох конкурсах та вигравали перші місця і гран-прі.Також надзвичайно люблю танцювати і коли у мене немає настрою, я просто включаю музику і починаю танцювати. Мене тоді не зупинити!!
А от в моделінгу я новачок. Розпочала свою кар’єру восени 2020 року. Тому поки що навчаюся та вдосконалюю свої навички і просто отримую задоволення від процесу, та занурююся в світ професії. 
В цьому допомагають моє материнське @intermodelsma та скауцьке @selfiemodelsgroup агенства, які вірять у мене, надають безмежну підтримку, знання, навички і нові знайомства, та відкривають для мене світ по новому.

Благодарим команду:Фотограф: Игорь КирьянМодель: Валентина ВитвицкаяАгентство: INTERMODELSВизажист: Анна УдаловаОрганизатор: SPYFASHIONS