У рамках Ukrainian Fashion Week випускники PUSHKA School представили колекції своїх діджитал-брендів у віртуальному показі

Illustration

Створювати одяг для стійкого майбутнього — саме цьому вчаться учні PUSHKA School. В 2021 році PUSHKA School випустила 1 600 студентів із 41 країни світу.Cемеро з них презентували свої колекції цього сезону на Ukrainian Fashion WeekDada by Darya Dasyuk, Ljuba Roichman, Yaanna, Inside Out, A.Kuzmin, Kreamonz, EyeNastya. 

VR-фільтри й маски допомагають нам виглядати так, як ми хочемо, щоб нас бачили інші. Немає потреби купувати косметику, якщо її функції замінює фільтр: макіяж можна змінити за секунду без будь-яких зусиль. Одним простим свайпом. Ваш знімок в інстаграмі побачить куди більше людей, ніж ви зустрінете в цей день на живо. То чи є сенс купувати одяг для однієї фотографії?
Щороку людство викидає 21 мільярд тонн одягу, за даними ООН. Три з п’яти нових речей упродовж року опиняться на смітнику. На виробництво однієї пари джинсів йде 8 тисяч галонів води — стільки людина випиває за 7 років. Чи варто жертвувати майбутнім планети заради лайків?
Діджитал-одяг може частково вирішити проблему. Ніякого виробництва, доставки й пластикових пакувань. Ніякого негативного впливу моди, якщо мода існуватиме в цифровому вимірі.
Трансляція на MegogoДізнайтеся більше та вивчайте діджитал-моду в інстаграмі @pushka.school та на сайті pushka-school.com.ua.