POSTUSHNA “GO CIRCLE”: Зімкнемо коло корпоративного апсайклінгу!

Illustration

5 вересня о 18:30 в Мистецькому Арсеналі в рамках Ukrainian Fashion Week буде представлена нова капсульна колекція одягу дизайнерки Юлії Постушної «Go Circle». Створення колекції – результат колаборації DHL&POSTUSHA.
Колекція «Go Circle» створена з уніформи DHL, що була у використанні, як тканини, так і фурнітури, аби мінімізувати відходи. Кожна річ гардеробу несе в собі настрій міського життя: стрімкого, динамічного та контрастного. Створення такої колекції є своєрідним закликом до усвідомлення потреби у знятті тягаря наслідків людської діяльності з планети.
Мета співпраці Юлії Постушної з компанією DHL – не лише створення нового продукту на основі вже існуючого, а й розробка діючого циклу, де всі процеси будуть мати кругову систему виробництва. «Циркулярна мода – це свого роду перезавантаження для навколишнього середовища. Ми даємо змогу планеті відпочити від купи відходів. Можливо, це прозвучить надто амбіційно, але це шанс відновити баланс між природою та людиною», – зазначає Юлія Постушна.
Запрошуємо вас відвідати показ колекції, щоб скласти власне враження про неординарний підхід до вирішення проблеми вживаного робочого одягу. Не пропустіть можливості бути очевидцем! Зімкнемо коло разом!

Illustration