В Україні запустили проєкт з підтримки українських брендів

[па-ля-ни́-ця]

Illustration

В проєкті “паляниця” зібрані бренди, які досі мають доступ до складу та можливість відправляти речі по Україні та за кордон. На сайті представлені як відомі бренди — наприклад, Ksenia Schnaider, які підкорили фешн-спільноту екологічним денімом, — так і нові імена. Bibliotheque Nationale та Nebesite перекваліфікували свої ательє у пошив бронежилетів та інших потреб для захисників територіальної оборони; Siyai, SO та багато інших брендів відтепер передають частину доходів на гуманітарну допомогу. Кожен потребує фінансової підтримки.

KSENIASCHNAIDER

Bibliotheque Nationale

Siyai

“Мета проєкту — підтримати український бізнес в часи війни (і після)”, — кажуть Маша і Ліза, авторки проєкту. До початку війни Маша працювала в будівельній компанії і зараз готується відбудовувати країну (в буквальному сенсі). А поки що — допомагає українському бізнесу вижити. Ліза — фешн-редакторка українського BURO.

“Ми вже показали всьому світу, які талановиті дизайнери живуть в нашій країні — український одяг носять Мей Маск, Белла Хадід та Ріанна. Зараз світу саме час підтримати українский фешн-бізнес, а разом з тим і економіку України. Купуючи продукцію українських брендів, ви допомагаєте людям зберегти робочі місця, а брендам — сплатити податки до державного бюджету, що забезпечить виплату пенсій та допомогу найбільш вразливим верствам суспільства під час війни”, — каже команда проєкту.

Jeu de lab

Lutiki 

Norba

NotSilent 

Сайт працює як каталог: замовлення можна зробити на сайті або в інстаграмі кожного бренду. Нові імена будуть поступово додаватись до списку. Якщо ви власник/власниця українського модного бренду і хочете долучитись, напишіть, будь ласка, Маші або Лізі.