Odessa Fashion Night

Illustration

25 та 26 лютого в Одесі відбудеться Odessa Fashion Night, в рамках якого пройдуть покази колекцій спідньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів. Даний проект є ініціативою організаційного комітету Odessa Fashion Day і третій рік поспіль знайомить поціновувачів моди з брендами та представниками лінійки lingerie.
Вперше, однією з унікальних локацій проведення показів стане гральний зал казино “WINBOOS”. Ідея сезону налаштовує нас на думку про те, що життя - це гра, це стиль нашого з вами життя, сценарій якого ми можемо писати власною рукою.
25 лютого з 18:00 покази українських брендів пройдуть в Гранд Холл Сапфір у п’ятизірковому готелі Premier Hotel Odesa (вул. Академічна, 32). Свої колекції продемонструють такі бренди як – Katty Ko, KEESEVA, Leinle, SOUL, DICHU SWIM.
26 лютого глядачів чекають покази від PANACEA та F#ucking Special в найбільшому гральному залі України, місці розкоші та азарту - «WINBOSS» (Рішельєвська, 59). Спеціальний гість вечора - Надін Руссу. Увага! Діють вікові обмеження - вхід строго 21+.
Даний проект є некомерційним, і всі покази можна відвідати попередньо зареєструвавшись на сайті ofd.org.ua для отримання запрошення - http://ofd.org.ua/program

Мета Odessa Fashion Night — привернути увагу до важливих елементів гардеробу, представити колекції українських дизайнерів спідньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів. Даний проект є некомерційним, і всі покази можна відвідати попередньо зареєструвавшись на сайті ofd.org.ua для отримання запрошення.

Вхід на захід відбувається за наявності документа про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше, ніж за 72 години до початку заходу, експрес-тесту на визначення антигену SARS-CoV-2, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин, або свідоцтва про перенесену протягом 6 місяців коронавірусну хворобу.