EN

  • EN

  • FR

  • ES

  • EN

  • FR

  • ES

ХАРЧУВАННЯ В МОДЕЛЬНИХ ПОДОРОЖАХ, РХП ТА ЛЮБОВ ДО СЕБЕ: ПОРАДИ ВІД МОДЕЛІ МАРИНИ СКОЛОДЧУК



Illustration

Схуднення - це процес, з яким зустрічались більшість моделей протягом кар'єри. Марина Сколодчук невиняток. Нещодавно Marsa (Марина Сколодчук) полетіла на свій перший модельний контракт. Щоб досягти цієї мети, дівчина провела неймовірну роботу над собою. Загалом Марина схудла на 18-20 кілограм. Модель має YouTube-канал, на якому ділиться порадами щодо тренувань, харчування та власного життя. Ми поспілкувалися з цією цілеспрямованою дівчиною та дізнались, як їй вдалося досягти мети та яких помилок не варто допускати на шляху до модельних параметрів.


1/4

Розкажи про свій шлях схуднення 

Мій перший серйозний і вдалий досвід, оснований на помилках і пробах. Почала худнути для себе та свого фізичного стану.Але, згодом, коли знайшли в мені модельний потенціал, вирішила схуднути до потрібних параметрів. Спочатку то було неправильно, обмежувала сильно себе у всьому і дуже багато займалась спортом, але згодом, трішки зробивши в цьому схудненні паузу , я вирішила, що потрібно все таки досягнути того, чого хотіла. Набравшись інформаційного досвіду та усвідомивши свої помилки, я схудла правильно, без шкоди та дискомфорту собі до потрібних параметрів, щоб підписати контракт з МА. Загалом схудла на 18-20 кг, але все рівно вага з сезонами змінюється, ніколи не акцентую на вагу увагу, опираюсь тільки на параметри , хоч деколи з них виходила, через різні причини, пов’язані з образом життя та емоційним станом. Загалом зараз в комфортному для себе і для роботи тілі , тому просто підтримую себе в стабільній емоційній і фізичній формі!

Illustration


2/4

Чи довелося тобі пережити досвід РХП та як тобі вдалося з ним впоратись, якщо так?

Зараз я розумію що майже всі дівчата, які худнуть мають обмеження, а це вже ознаки розладу харчової поведінки, а якщо ти модель, то майже всі весь час себе обмежують в чомусь( окрім генетично худих дівчат, везунчиків) . Ще на початку схуднення я теж занурилась в то «болото» підрахунку калорій на око ( без ваги , дякувати хоч цьому) , спалювання ще більше енергії, «чим менше їсиш - тим ефективніше», ділила правильну їжу та неправильну , але я вчасно зупинилась, зрозуміла що то не про мене тому що я люблю себе, ціную своє здоров‘я та ставлю це в пріорітет. Але скажу відверто, якийсь мізерний відсоток цього залишився зі мною до сьогодні, я все таки маю режим , до якого адаптувався організм , ненавиджу пропускати сніданок і дуже нервуюсь , коли це відбувається. Я інколи обмежую себе в кількості їжі ( тому що перед критичними днями, я готова з‘їсти слона)Але я зрозуміла, що ні в якому разі не потрібно ставити їжу за культ чогось, не потрібно ділити її, не потрібно обмежувати себе в тих чи інших продуктах. Чим більше ти контролюєш їжу, тим більше їжа контролює тебе. Я знаю, що для того щоб я нормально функціонувала , мені потрібна енергія яку я беру з їжі, але це різна їжа, я нейтрально відношусь до солодкого, можу їсти навіть на вечерю, якщо забажаю, я обожнюю випічку, тому теж не забороняю собі це Все що я хочу їсти, я їм. Але за ці роки в мене змінились кардинально пріорітети в виборі що мені поїсти, тому 70-80% це щось ситне і поживне для мене, а все решта для моїх забаганок .Як тільки ти відпускаєш ось цей тотальний контроль калорій, їжі, різних дієт, стає легше і все виходить набагато краще і ефективніше в підтримці себе в формі.


3/4

Як підтримувати режим харчування в модельній подорожі?

Якраз знахожусь в модельній поїздці з важким графіком, де ти не знаєш, чи очікує тебе брекфест/ланч від клієнтів, і чи взагалі тебе хтось нагодує та і як нагодує, томууу тут я можу порадити лиш те, щоб брати з собою якісь снеки і бажано ті, після яких не захочеш їсти через пів години: горіхи, протеїнові батончики, горіхові батончики, фрукти…Взагалі важко в модельних поїздках щось підтримувати, але хоча б намагатись це робити, це вже добре. Головне - це не тримати стан голоду дуже довго, намагатись їсти, і підтримувати енергію на роботі , і це вже буде добре , аніж пустити все на самотік або нічого не їсти, або їсти як небудь для шкоди собі і своєму здоров’ю.


4/4

Які порадили ти дала б собі на початку шляху?

Ось і поради на початку та впродовж схуднення від мене та мого власного досвіду:
1. Стабільний емоційний стан. Якщо ж ти переживаєш не найкращий період в житті , то тобі важко буде тримати процес схуднення, навіть на рівні гормонів просто буде не виходити в тебе , тому що організм в стресі і йому не до твоїх забаганок скинути зайві кілограми. Ще буває з стресом ми можемо набрати дуже багато і швидко вагу , теж на фоні гормонів .
2. Змінити образ життя, який, можливо, заважає тобі в схудненні.Навчитись смачно готувати, знайти свій режим харчування, які пріорітети в їжі, знайти улюблений вид спорту, щоб підтримувати фізично тіло, можливо, є шкідливі звички, які потрібно викинути з життя , такі як: алкоголь, часті непотрібні перекуси, коли не голодний, заїдання емоцій ( чи то нудно, чи то сумно, чи то весело), не дивитись YouTube або TikTok, коли їсиш і т.д. Змінити образ життя так, як комфортно буде тобі, навіть якщо він буде відрізнятись від лайфстайлу інстаграм красунь, які їдять все і не гладшають( забудь про таке , ми всі різні, кожен показує те , що хоче щоб побачили

3.Не порівнюй себе ні з ким! Важливе правило від мене ,тому що коли йде порівняння, ми відключаємо концентрацію уваги на собі і переводимо себе в режим «хочу бути як вона» , ще раз нагадую ми різні, ми не будемо знати що відбувається в житті тих худих красунь, які показують свою струнку фігуру, не знаємо їх образ життя насправді, і не потрібно порівнювати різну генетику , організми та будову тіла. Не потрібно думати , що ми гірші , ми не впораємось, сумніватись в собі і своїх силах, тому що окрім нас себе і своє життя нам ніхто не змінить.
4)Вчасно зупинятись. Процес схуднення , то як неймовірно тонка грань ,яку не потрібно перетнути , тому що можна впасти в безодню РХП і різних його наслідків , починаючи з пожиттєвого підрахунку калорій , закінчуючи булімією , анорексією. Ми повинні відчувати комфортну вагу та стан, і далі просто зупинитись і підтримувати її. Чим менше тим краще і гарніше - то не про здоровий глузд та хороший фізичний стан.
5)Любити себе. Не зважаючи на те , чи маєш ти зайву вагу , чи ні . Потрібно навчитись любити себе зараз і тут, а не «тоді коли схудну і буду мати стрункі ноги», як тільки ти любитимеш себе , то і змінювати тіло ти будеш з любов‘ю до себе і свого здоров’я , можливо навіть зрозумієш , що і худнути не варто і все і так добре в тобі , і ти неймовірно себе почуваєш в такій вазі . Для того , щоб почати худнути , потрібно пропрацювати психологічний аспект цього, а далі робити якісь дії.