Мистецький арсенал та бренд MARSALA випустили капсулу на честь українського футуризму

Illustration

Проєкт ФУТУРОМАРЕННЯ — актуальна виставка Мистецького арсеналу, яка продовжує перевідкривати культурну спадщину України початку ХХ століття.
Сучасний інтелектуал у великому місті — саме ця ідея лягла в основу капсули, що була розроблена відділом дизайну Мистецького арсеналу разом із Марією Маслій, дизайнеркою бренду MARSALA. Колаборація складається з моносережки, класичної білої сорочки оверсайз з принтом картини Казимира Малевича з колекції Мистецького арсеналу та двох варіацій худі.
Фотографом лукбуку стала сама засновниця бренду Марія Маслій: «Ми вирішили зробити зйомку безпосередньо в Арсеналі та показати, як ми відчуваємо це місце сьогодні. Музей — для задоволення та відчуття простору мистецтва і свободи. Він не стримує, не обмежує, а дає годину, щоб бути собою та вести внутрішні діалоги. Сорочка з принтом Малевича або світшот із фантазійним колажем ідеально відображають наші меседжі».

Капсула надійде у продаж із 9 грудня:на сайті бренду Marsala - https://marsala.com.ua/product-category/arsenal/в шоурумі Marsala - м. Київ вул. Марії Заньковецької 5/2в Музейній крамниці Мистецького арсеналу (м. Київ, вул. Лаврська, 12)
Photo: Mariya Masliy Style: Marina Mishchenko-Olevskaya Make-up/ Hair: Elizabeth VailoModels: Robe, Albina (Ego models), Natasha (Eco models) Location: Mystetskyi Arsenal Museum