Український та американський весільні бренди об’єдналися, щоб зібрати кошти для українців

Illustration

Український весільний бренд Milla Nova та американський взуттєвий бренд Bella Belle створили лімітовану колекцію весільного взуття, щоб зібрати гроші для постраждалих від війни українських родин. У колекції “Bella Belle x Milla Nova” представлено три пари взуття, що поєднують сучасну естетику Milla Nova з майстерністю Bella Belle. 
20% від продажів будуть передані фонду Mademoiselle Martina, який евакуює жінок та дітей з найнебезпечніших регіонів України.
Наразі фонд допоміг понад 4000+ українцям врятуватися від війни. Згідно з даними з фонду, для евакуації 1 людини з України потрібно приблизно €100. Обираючи взуття з цієї лімітованої колекції кожен може зробити свій внесок у порятунок життів.
Кольори колекції нетипові та сміливі як український народ. Блакитний і жовтий кольори віддають данину українському прапору, а колір слонової кістки символізує мир. Глибокий блакитний колір благословляє наречену на подружнє життя без жодної хмари на горизонті, а насичений жовтий — на родючі наче житнє поле успіхи. 

Illustration

Кожна сучасна наречена живе у моменті, де весілля — найбільш особливий момент серед усіх. Так само як і кожен українець зараз живе моментом, розуміючи, що наступного може і не бути. У цей непростий час, сповнений невизначеності та страху, ці туфлі символізують надію, любов та безмежну силу у кожному кроці, який робить жінка. Хоч війна продовжується, з нею продовжується і життя.
Лімітована колекція буде вперше представлена 22-24 квітня на Barcelona Bridal Fashion Week. 1 пара коштує від $345 до $405. Колекція вже доступна до передзамовлення на сайтах брендів Milla Nova та Bella Belle