Команда 33 MEDIA презентувала нове Міжнародне інформаційне агентство «Укрпрес-інфо» та нові національні проєкти

Illustration

10 листопада в заміському комплексі Koncha Zaspa Park пройшла грандіозна подія - презентація Міжнародного інформаційного агентства «Укрпрес-інфо» від холдингу 33 MEDIA.На базі потужної колаборації медійників запрацювала інформаційна платформа нового покоління, яка якісно відрізняється від сучасних ЗМІ. Її мета - забезпечення громадськості якісним контентом. Колаборація об'єднала рекламні та піар-агентства, аналітичні центри та найкращих фахівців у сфері телебачення, продакшн, правової підтримки, журналістських розслідувань, консалтингу, IT та інших сфер.

До професійної команди увійшли Ольга Марцинко – генеральний директор 33 каналу, Богдан Рогач - засновник Black Raven Agency, Олеся Тарасенко – директор «Укрпрес-інфо», засновниця Lucky Ukraine та Lucky Ukraine PR Agency, Анастасія Шаповалова – GR-спеціаліст, керівник напрямку взаємодії з органами державної влади 33 MEDIA, Анна Харченко – PR-агент освітньої компанії Genius Space, HR.

Ведучими презентації стали актор театру та кіно, телеведучий Андрій Карпов та ведуча, блогер, журналіст Єлизавета Рудика.
Паралельно з презентацією пройшла виставка картин Заслуженного художника України – Миколи Кукси. Картини митця знаходяться в музеях та приватних колекціях Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини та США, крім того українська еліта є основними поціновувачами робіт відомого художника.
У рамках нашого заходу компанія VODOROD представила першу в Україні водневу заправку та авто на водневому двигуні. Здається нереальним але факт. Абсолютно безпечно, екологічно та ще й економічно.

На події виступили відомі артисти, музиканти і танцювальні колективи. Неймовірні емоції подарував глядачам шоу-балет від студії «M.E.L. Dance School». Глядачів та запрошених гостей здивував виступ народного артиста України Анатолія Скоробогатько та його неймовірна гра на акордеоні.На сцені заспівала Маргарита Двойненко - засновниця вокального Конкурсу ANGEL VOICE, член журі шоу “Співають всі”, переможниця гран-прі міжнародних та всеукраїнських конкурсів.Харизматичний артист, співак, переможець кількох телевізійних шоу Tancevanskiy (Олександр Лещенко) подарував всім яскравий та енергійний виступ.​​Весь вечір настрій створювала DJ Aleka

Презентація це лише перша ластівка до реалізації масштабних подій!
https://ukrpres.info