Колекція «Choice» від «FRBTK» – модний вибір сміливих!

Illustration

Молода амбітна дизайнерка бренду «FRBTK» Марина Форбаток презентує нову колекцію «Choice» на Українському Тижні Моди. Показ відбудеться 6-го лютого о 20:00 В Мистецькому Арсеналі.
Її колекція «Radioactive zone» 2019 року перемогла у конкурсі дизайнерів та молодих брендів Fashion generation в рамках Lviv Fashion Week. Брав бренд «FRBTK» участь і в Ukrainian Fashion Week. Речі від Марини Форбаток вже встигли оцінити зірки українського шоу-бізу, зокрема Злата Огнєвіч у кліпі «Клинок». Підкорили фешн-штучки від «FRBTK» навіть серця модниць у США, які упродовж останніх років активно замовляють одяг та аксесуари молодого українського бренду.
Під час плетіння перших зразків колекції з лоскутів еко-шкіри у дизайнерки постало питання вибору способу та техніки, що й надихнуло об’єднати результат, який візуально нагадав шахову дошку, у концепцію «Choice». Адже саме вибір – це те, що кожного дня змушує нас рухатись уперед, змінюватись та отримувати відповіді на найрізноманітніші питання життя!
Елегантна еко-шкіра, стильний атлас і майже непомітний, легкий шифон стали ідеальними тканинами для відображення характеру колекції «Choice» від «FRBTK». Неймовірні враження, натхненний фешн від сміливої Марини Форбаток – це показ, який неможливо пропустити!Долучайтесь і ви!

Вже 6 лютого 2022 року о 20:00.Київ, Мистецький Арсенал.Дивитись трансляцію