Підсумки року в екосистемі стартапівSustainable одяг та нова метрика підбору взуття

Illustration

22 грудня 2021 року відбулася підсумкова стартап-конференція року від ISE Corporate Accelerator. Учасники дізналися про програми підтримки стартапів, інформацію про державні сервіси, програми відкритих інновацій від українського бізнесу, почули від венчурних фондів які стартапи фінансують інвестори та технологічні тренди на наступний рік, побачити пітчі стартапів.

Sustainable одяг та нова метрика підбору взуття
В рамках конференції пітч презентувала Наталя Найда - засновниця виробництва sustainable одягу Framiore.Концепція бренду - це піклування про людей і природу. Одяг має бути зручним, легким і продуманим, але в той же час завдавав якомога меншої шкоди планеті. Моделі та крій розроблені так, щоб одяг повторював кожен рух вашого тіла. Це задовольняє потреби впевненого, активного, енергійного життя сучасної жінки. Виробництво знаходиться у місті Івано-Франківськ.
Також учасники конференції мали можливість ознакомитись з технологічним стартапом 4 Comfortshoes - digital сервісом з підбору комфортного взуття, де враховуватимуться індивідуальні особливості ніг покупця.

Як це працює?4Comfortshoes дає можливість визначити 7 параметрів стопи, що відповідає ортопедичним стандартам підбору взуття. Процес визначення 7 параметрів стопи простий - покупець робить три фото кожної стопи за допомогою мобільного додатка і отримує сім параметрів своїх стоп. Далі алгоритм підбору взуття обробляє та зіставляє параметри стоп та моделей взуття, та визначає найбільш комфортні для покупця з урахуванням індивідуальних особливостей ніг.

Про що ще говорили?
Ukrainian Tech EcosystemПлатформа, на якій можна отримати структуровану інформацію про всю ІТ-екосистему, зокрема щодо університетів, стартап-акселераторів, технохабів та всіх технологічних індустрій, що відкриє нові можливості для ринку та дозволить усім учасникам екосистеми співпрацювати та розвиватися більш ефективно.

ФондиФонд прямих інвестицій Da Vinci Capital у ході конференції оголосив про відкриття Da Vinci Emerging Technologies-Fund III для для швидкозростаючих технологічних компаній у розмірі 300+ млн. доларів. Фонд буде здійснювати інвестиції в швидкозростаючі технологічні компанії на розвиваючих ринках, включаючи країни СНД (крім Росії), а також країни Центральної Азії.

Організаторами та партнерами є ISE Corporate Accelerator, PMHUB, Parimatch Tech, Sport Tech Hub UA, DroneUA та Український Фонд Стартапів.
За підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства молоді та спорту, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства освіти і науки, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства економіки, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерства у справах ветеранів і Міністерства соціальної політики.
Про ISE Corporate Accelerator