Даша Хлистун, Тома Король, Katy Corso та інші українські імена на Barcelona Bridal Fashion Week

Illustration

З 20 по 24 квітня в Барселоні відбувся Barcelona Bridal Fashion Week. Для українських креативців подія стала місцем нетворкінгу, для дизайнерів платформою для показів та презентацій, а українські моделі виходили на подіуми найпрестижніших показів сезону.

Як відзначились українці на тижні весільної моди в Барселоні?


1. Дебютний показ українського дизайнера Katy Corso в рамках BBFW

Шоу почалось з відеоролика проти війні в Україні а моделі виходили на подіум з жовто-блакитними стрічками. Це єдине шоу українського дизайнера в рамках BBFW. Колекція Katy Corso Bridal Couture 2022 налічує 30 образів.

2. Українські моделі на подіумі Bridal Fashion

Illustration
Illustration

Даша Хлистун на шоу Pronovias

Illustration
Illustration

Тома Король на шоу Pronovias

Вика Игнатенко на шоу Viktor & Rolf

3. Виставка весільних суконь

В епіцентрі весільної моди приймали участь понад 30 українських брендів. Дизайнери транспортували одяг с Харкова, Тернополя, Чернівців, деякі мають віробництво за кордоном.Український дизайнер Ирина Котапська вже не вперше приймає участь в Trade Show BBFW. Під час виставки клієнти та баєри можут вживу оцінити якість та поспілкуватись з власниками бренду. Також це можливість для нетворкінгу та нових проектів.

Бренд Milla Nova. Фотограф Аліна Бордунова


Illustration

Бренд elly haute couture


Під час Barcelona Bridal Fashion Week зібралися бренди, дизайнери, та любителі моди. Компанії з 27 країн і ключові баєри з усього світу, BBFW22 є воротами до абсолютно нового світу галузевих можливостей.Представники іспанської індустрії моди відкриті до комунікації з українськими брендами та креативцями, співчувають, готові допомогти. Дякуємо за це!
Як знаходити зв'язки у новому місці?
Спілкуйтесь, підіть на каву з місцевими фотографами, дизайнерами, стилістами, арт-директорами. Event - це можливість нових знайомств, працевлаштування та зустрічей вживу!