Український дизайнер представить колекцію на подіумі Barcelona Bridal Fashion Week

Illustration

З 20 по 23 квітня подіум BBFW стане простором для показів іспанських та міжнародних брендів, які презентують колекції весільних та вечірніх суконь 2023 року. BBFW створить цифрову платформу, де можна буде дивитися шоу на подіумі в прямому ефірі або записі.

Чого очікувати від Barcelona Bridal Fashion Week?

Український бренд

На подіумі Barcelona Bridal Fashion Week дебютує український бренд весільних суконь 𝐊𝐀𝐓𝐘 𝐂𝐎𝐑𝐒𝐎.

Viktor&Rolf Mariage

Бренд Viktor&Rolf Mariage стане зіркою Barcelona Bridal Night. Шоу відбудеться в середу, 20 квітня, у Xavier Corberó Centre for Research and Artistic Activities. Це буде перший світовий парад відомого дизайнера з його весільною лінією. На ньому будуть представлені твори з його колекції весна/літо 2023 року, а також добірка знакових предметів високої моди та суконь з його лінії Mariage.

New Talents

В рамках BBFW також пройде парад «New Talents» з творіннями Olga Macià, Lorena Panea, Poesie Sposa and Simone Marulli.Іспанські компанії, такі як Atelier Pronovias; Atelier Pronovias; Rosa Clará; Jesús Peiró; Yolancris; Sophie et Voilà; Isabel Sanchis; Marco & María, and Ramón Sanjurjo підтвердили свою присутність. На додаток до нових пропозицій бренду Nicole Milano, Pronovias Group вперше представить колекцію Marchesa for Pronovias, результат спільних зусиль з американським брендом.

Виставка BBFW працюватиме одночасно з подіумом 22 та 23 квітня до 24 числа. Цього року на виставці будуть представлені понад 320 фірм, 80% з яких є міжнародними відвідувачами з 27 країн.

Тиждень весільної моди в Барселоні, організований Fira de Barcelona за підтримки Departament d’Empresa i Treball de la Generalitat de Catalunya, планує прийняти підприємців, роздрібних продавців і дистриб’юторів приблизно з ста країн.