24-й сезон Odessa Fashion Day

Illustration

30 та 31 жовтня в Одесі відбудеться 24-й сезон Odessa Fashion Day. У рамках проекту пройдуть покази колекцій 18 дизайнерів з різних міст України. За підтримки національного медіа-партнера проекту Fashiontv Ukraine відбудеться телевізійна зйомка показів з подальшою трансляцією програми в ефірі телеканалу.

Ідея 24-го сезону Odessa Fashion Day стосується такої близької, в той же час не завжди помітної теми для кожного з нас - відчуття свободи та бажання зірватися на волюВперше, головною локацією проекту стане територія професійної студії First Photostudio (вул. Чорноморського козацтва 119/4б).

30 та 31 жовтня, глядачів прийматиме зал «Бруклін», де на головному подіумі свої колекції продемонструють дизайнери з різних куточків країни. Попередньо, з розкладом показів можна ознайомитись, перейшовши за посиланням https://ofd.org.ua/program 

Odessa Fashion Day проходить за підтримки національного телеканалу Fashiontv Ukraine та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union. Даний проект є некомерційним; усі покази можна відвідати, попередньо зареєструвавшись на сайті https://ofd.org.ua/registers-ofd Слідкуйте за новинами сезону на офіційних онлайн-ресурсах проекту.

ВАЖЛИВО! У зв'язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки про внесення Одеси та Одеської області в режим червоної зони вхід на локацію заходу можливий лише за наявності одного з нижче перерахованих документів:• документа про вакцинацію від COVID-19;• негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше, ніж за 72 години до початку заходу;• експрес-тесту на визначення антигену SARS-CoV-2, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин;• свідоцтва про перенесену протягом 6 місяців короновірусну хворобу.